М І Н І С Т Е Р С Т В О СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ інформує

Лист Міністерства юстиції України від 23.05.2023 № 64104/11.5.1/26-23 щодо запуску інформаційної кампанії від системи безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства.

Про ринок праці та надання послуг Білгород-Дністровською філією Одеського обласного центру зайнятості

ІНФОРМАЦІЯ про ринок праці та надання послуг Білгород-Дністровською філією Одеського обласного центру зайнятості у січні – травні 2023 року (в т.ч. Саратський та Татарбунарський відділи)  Впродовж січня - травня 2023 року послугами Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості користувалися 1811 безробітних. Серед загальної чисельності безробітних –78,9% (1429) складали жінки,  21,9 % (396) - молодь до 35 років, 58,9% (1066) – мешканці сільської місцевості. Мали статус безробітного 109 осіб з числа вивільнених громадян (звільнені у зв’язку зі скороченням, реорганізацією, ліквідацією підприємств, установ, організацій).

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Лише з дня повномасштабного вторгнення армії рф на територію України внаслідок збройної агресії росії загинуло 484 українські дитини. Кількість загиблих від війни дітей уже переважає саму кількість днів, скільки триває ця повномасштабна війна. За 466 днів – на кожен день випадає смерть дитини. І це один із найстрашніших підрахунків, який може вести держава.